Tehnician prototipuri si dispozitive - Stockholm, Sverige - Autoliv

    Autoliv
    Autoliv Stockholm, Sverige

    för 3 veckor sedan

    Default job background
    Beskrivning

    Scopul principal al companiei Autoliv este de a salva vieti . Produsele noastre nu primesc niciodata a doua sansa. Acesta este si motivul pentru care nu pot exista compromisuri de calitate. Noi lucram pentru a creste siguranta vehiculelor prin dezvoltarea centurilor de siguranta.

    Cautam colegi talentati si ambitiosi sa se alature calatoriei noastre. Autoliv este sansa ta de a face o reala diferenta pentru viata oamenilor, si in acelasi timp dezvoltarea carierei tale.

    Autoliv iti ofera ocazia de a te alatura unei echipa formate din experti in domeniul tehnic, alaturi de care vei avea ocazia de a-ti dezvolta cunostiintele.

    Ca si tehnician in atelierul de prototipuri, responsabilitatile tale vor fi urmatoarele:

  • Responsabil de realizarea prototipurilor si a dispozitivelor conform cu documentatia primita;
  • Participa la imbunatatirea continua a procesului si la realizarea instructiunilor de lucru;
  • Responsabil cu verificarea finala a produselor realizate.;
  • Participa la mentenanta preventiva a echipamentelor;
  • Indeplineste si urmareste obiectivele firmei si departamentului.;
  • Respecta politica firmei si cerintele sistemului de management al calitatii si al sistemului de mediu implementat in firma;
  • Respecta si executa toate sarcinile si responsabilitatile prevazute in procedurile de lucru si in standardele specifice activitatilor departamentului.
  • Pentru a fi parte din echipa noastra, ar trebui sa indeplinesti urmatoarele cerinte:

  • Cunostinte de limba engleza nivel conversational;
  • Cunostinte de operare PC – Windows, Microsoft Word, Excel;
  • Citire desen tehnic;
  • Operare freza CNC un plus;
  • Dinamic, proactiv;
  • Capabil de a lua decizii corecte rapid;
  • Abilitati de lucru in echipa.
  • Ce putem oferi:

  • Mediu de lucru prietenos, dinamic;
  • Plan de integrare într-o echipă profesionistă și sociabilă;
  • Flexibilitate pentru implementarea ideilor;
  • Pachet de beneficii atractiv;
  • Training-uri și oportunități de dezvoltare profesională;
  • Participarea la evenimente, concursuri, workshop-uri;
  • Daca te-am facut curios sa afli mai multe despre noi si sa te alaturi echipei Autoliv, asteptam cu mare interes CV-ul tau